Weekend Bez Barier w Jelczu-Laskowicach

1 kolejka rozgrywek Futsalu Bez Barier

Inauguracja Sezonu Futsalu Bez Barier 2024: Rekordowy Początek w Jelczu-Laskowicach!

W dniach 20-20 kwietnia 2024 roku w Jelczu-Laskowicach odbyła się długo oczekiwana inauguracja sezonu rozgrywek Futsalu Bez Barier. To wyjątkowe wydarzenie otworzyło nowy rozdział w historii tych rozgrywek, bowiem po raz pierwszy mecze prowadzone były w dwóch ligach, a na parkiecie rywalizowało rekordowe 12 drużyn!

Wśród uczestników z dobrej strony zaprezentowały się debiutujące zespoły: UKS “Lasotczak” Płock, Radomiaka Radom oraz Strefa Futbolu Olsztyn. Obie drużyny od początku pokazały, że są godnymi rywalami, wnosząc świeżość i zapał do rozgrywek.

Nowy sezon przyniósł również wielu ciekawych zawodników, których talent i umiejętności wzbudziły podziw kibiców. Mecze obfitowały w piękne trafienia i niespodziewane wyniki. Jednym z największych zaskoczeń była porażka świeżo upieczonego zdobywcy SuperPucharu Polski – SBB WKS Śląsk Futsal Bez Barier z drużyną Dogadanki KKN Kielce.

Pierwszy turniej zaostrzył apetyty na kolejne emocjonujące spotkania. Dziękujemy Centrum Sportu i Rekreacji w Jelczu-Laskowicach za gościnę i wspaniałą organizację wydarzenia. Już teraz nie możemy się doczekać przyszłorocznej edycji!

Do zobaczenia za rok!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *