Gala Mistrzów Futsalu Bez Barier 2023

19 kwietnia 2024 roku w GoKino Oława odbyła się pierwsza w historii Gala Mistrzów Futsalu Bez Barier. Wydarzenie to, pełne prestiżu i emocji, zgromadziło najlepszych zawodników i drużyny futsalowe, które zostały wyróżnione za swoje osiągnięcia w sezonie 2023.

Futsal Bez Barier to inicjatywa, która ma na celu promocję sportu bez barier, angażując zawodników o różnych poziomach sprawności i z różnych środowisk. Tegoroczna gala była doskonałą okazją, aby podsumować sukcesy minionego sezonu i nagrodzić tych, którzy wyróżnili się na boisku swoją determinacją, talentem i sportowym duchem.

SZCZEGÓŁNE PODZIĘKOWANIA DLA:
– PANI DYREKTOR AGNIESZKA KALINOWASKA
PAŃSTWOWY FUNDUSZ REHABILITACJI OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH ODDZIAŁ DOLNOŚLĄSKI
– PAN WÓJT ARTUR PIOTROWSKI
GMINA OŁAWA
– PAN JANUSZ CYGAN
DOLNOŚLĄSKI ZWIĄZEK PIŁKI NOŻNEJ
– PAN PAWEŁ PARUS
PEŁNOMOCNIK MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO DS. OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

WYRÓŻNIENI:
– NAJLEPSI KIBICE: MATKI POLKI (KGKN GDYNIA)
– NAJSYMPATYCZNIEJSZY ZAWODNIKA: DAWID HANSEN (KGKN GDYNIA)
– GOL SEZONU: ADAM SIEMIŃSKI (MKS SIÓDEMKA RUDA ŚLĄSKA)
– PIĄTKA SEZONU: ADAM SIEMIŃSKI (MKS SIÓDEMKA), HUBERT FICEK (SBB WKS ŚLĄSK FUTSAL WROCŁAW), MARIUSZ WODECKI, PATRYK HUCALUK, SYLWESTER SIEMIŃSKI (WSZYSCY ZAMEK OPOLNICA)
– NAJLEPSZY TRENER – MAREK STANNY (ZAMEK OPOLNICA)
– NAJLPESZY BRAMKARZ – MARIUSZ WODECKI (ZAMEK OPOLNICA)
– NAJLEPSZY ZAWODNIK (ZAMEK OPOLNICA)

Jednym z głównych punktów programu był występ magika Michała Rycombela, który swoim pokazem magicznych sztuczek zabawiał wypełnioną po brzegi widownię. Jego występ spotkał się z ogromnym entuzjazmem i aplauzem, wprowadzając dodatkowy element magii i radości do tego wyjątkowego wieczoru.

Gala została odebrana bardzo pozytywnie zarówno przez uczestników, jak i gości, co potwierdza, że Futsal Bez Barier rozwija się w dobrym kierunku. Organizatorzy już zapowiedzieli, że to nie ostatnia tego typu impreza, co z pewnością ucieszy wszystkich miłośników futsalu. Możemy być pewni, że Gala Mistrzów Futsalu Bez Barier na stałe zapisze się w annałach działalności tej organizacji, stając się coroczną tradycją.

Dzięki tak udanemu debiutowi, Futsal Bez Barier pokazuje, że sport jest dla każdego, a bariery istnieją tylko w naszych głowach. Serdeczne gratulacje dla wszystkich nagrodzonych i do zobaczenia za rok na kolejnej edycji Gali Mistrzów!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *