Dolnośląska Liga Futsalu Bez Barier wróciła!

W dniu 28 lutego br. hala sportowa w Oławie gościła pierwszą kolejkę Dolnośląskiej Ligi Futsalu Bez Barier. To wyjątkowe wydarzenie zgromadziło osiem drużyn, ale już w następnej kolejce dołączą kolejne dwie ekipy, czyniąc rywalizację jeszcze bardziej emocjonującą.

Atmosfera w hali była niesamowicie gorąca – zarówno dosłownie, ze względu na intensywność zmagań, jak i w przenośni, z uwagi na ogromne zaangażowanie wszystkich uczestników. Każda z drużyn przystąpiła do gier z determinacją i chęcią pokazania swoich umiejętności, niezależnie od ewentualnych ograniczeń fizycznych.

W turnieju wzięła udział silna reprezentacja Sekcji Bez Barier WKS Śląsk Futsal Wrocław w postaci sekcji z Oławy (2 zespoły), Wrocławia, Dobroszyc, Milicza oraz Strzelina! Oprócz tego gościliśmy ekipy z Opolnicy i Kątów Wrocławskich!

Na koniec dnia wszyscy uczestnicy, zarówno zawodnicy, jak i kibice, mogli poczuć dumę z udziału w pierwszej kolejce Dolnośląskiej Ligi Futsalu Bez Barier. Sportowa rywalizacja, współpraca i radość z gry sprawiły, że to wydarzenie było nie tylko turniejem sportowym, ale także świętem integracji i pokonywania barier.

Najbliższe kolejki obiecują jeszcze więcej emocji, a liczba zespołów rośnie, co dowodzi rosnącego zainteresowania tą formą sportu wśród osób z niepełnosprawnościami. Dolnośląska Liga Futsalu Bez Barier staje się coraz bardziej dynamicznym środowiskiem, w którym każdy ma szansę wykazać się swoimi umiejętnościami i przekroczyć własne granice.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *